През 2025 година се роди Бета поколението - поколение, което ще живее в свят, автоматизиран до ниво, което дори не можем да си представим днес. Където изкуственият интелект ще бъде интегриран в ежедневието, а социалният договор, наречен "заетост", ще бъде променен завинаги.
▪️ Тихото поколение (1926–1945): Резервирано, устойчиво и трудолюбиво, белязано от войни и реконструкция.
▪️ Бейби бумъри (1946–1964): Оптимистични и стабилни, те се развиват по време на период на икономически растеж.
▪️ Поколение X (1965–1979): Скептични и независими, те преживяват прехода от аналогово към цифрово.
▪️ Милениали (1980–1994): Дигитални и съвместни, те търсят цел, гъвкавост и автентични преживявания.
▪️ Поколение Z (1995–2009): Дигитални туземци, визуални учащи, активисти и много автентични.
▪️ Поколение Алфа (2010–2024): Многосвързани и самоуки, те израстват заобиколени от изкуствен интелект и добавена реалност.
▪️ Поколение Бета (2025–2039): Те ще се родят в свят, където изкуственият интелект и автоматизацията вече не са инструменти, а самата тъкан на ежедневието.
